Przekaż 1% podatku dla Caritas Drohiczyn KRS 0000442509

8 lutego 2021

Kolejne wyzwania i spotkania przed nami w świetlicy socjoterapeutycznej w Rudce

Kolejne wyzwania i spotkania przed nami w świetlicy socjoterapeutycznej w Rudce prowadzonej przez Caritas Diecezji Drohiczyńskiej oraz Partnera Fundację PZU.

Mamy dobrą wiadomość, iż od stycznia 2021 roku świetlica w Rudce otwarta! Z powodu obostrzeń epidemiologicznych przez pewien czas działalność placówki była zawieszona. Dzieci przez ten czas tęskniły się za sobą oraz oczekiwały niecierpliwie na wspólne zajęcia. Dlatego teraz z chęcią powróciły do spotkań na świetlicy.

Dzięki realizacji projektu pt. „świetlica socjoterapeutyczna Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w Rudce” sfinansowanego ze środków Fundacji PZU, dzieci mają zapewnioną opiekę w placówce od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 17.00 oraz mogą uczestniczyć w zajęciach z socjoterapii.

Świetlica mieści się w budynku Gminy Rudka, za wszelką pomoc i życzliwość dziękujemy Wójtowi Gminy Rudka Panu Marcinowi Gawrysiak.

#Fundacja PZU

nastepny wpis »