Przekaż 1% podatku dla Caritas Drohiczyn KRS 0000442509

18 stycznia 2021

Spotkanie przy książce

Dnia 12 stycznia 2021r. w Warsztacie Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w Bielsku Podlaskim miało miejsce miłe spotkanie. Odwiedziła Nas  Pani Tamara Rusaczyk – Prezes Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku, która przyszła by przekazać naszej uczestniczce Ewie Czerkowskiej egzemplarz książki, w której to umieszczone są dwa opowiadania Ewy.

Zeszyt wspomnień pt.  Jesienią życia pisane VI są to historie , opowiastki, wspomnienia, przeżycia opisane przez Seniorów i nie tylko z powiatu Bielskiego, gościnnie Kanady i Wysokiego Mazowieckiego  redagowane przez Bielskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Bielsku Podlaskim w ramach realizacji zadania publicznego dofinansowanego przez Zarząd Powiatu Bielskiego.

Autor: Anna Malinowska-Tomczuk

Zdjęcia: Agnieszka Pęska